Ruch to zdrowie!

Dzięki Poznańskiemu Budżetowi Obywatelskiemu (środki pochodzą z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania), nasze Przedszkole nawiązało współpracę z Trenerem Osiedlowym/Przedszkolaka - dzięki czemu, w naszym przedszkolu mogą odbywać się zajęcia sportowe dla poszczególnych grup wiekowych.

Zajęcia ruchowe to doskonała okazja dla dzieci do wyrażenia siebie poprzez ruch, rozwijania umiejętności motorycznych i zdobywania nowych doświadczeń.
Regularna aktywność fizyczna jest kluczowa dla zdrowego rozwoju dzieci. Dzięki zajęciom ruchowym nasze maluchy mogą utrzymywać dobrą kondycję fizyczną i rozwijać świadomość ciała. Są nie tylko korzystne dla zdrowia, ale także przynoszą dużo radości i uśmiechu na twarze dzieci.

Zajęcia odbywają się pod nadzorem wykwalifikowanych trenerów, w przypadku sprzyjającej pogody - korzystamy z plusów dostępu do ogromnego ogrodu i zajęcia odbywają się na świerzym powietrzu.

Zerówka - dodatkowo raz w tygodniu odbywa zajęcia sportowe w Szkole Podstawowej nr 45.