Ogłoszenia
24 luty, 2024

Przedszkole nr 82

Autor

Przekaż 1,5% podatku dla naszych przedszkolaków

Szanowni Państwo,

Zwracam się z serdeczną prośbą i nadzieją, że znajdą Państwo chwilę, aby rozważyć wsparcie naszej inicjatywy, która ma na celu wzbogacenie czasu spędzanego przez dzieci na przedszkolnym placu zabaw.

Nasze przedszkole, będące ważnym punktem na edukacyjnej mapie naszej wspólnoty, stawia sobie za cel nie tylko opiekę i edukację najmłodszych, ale także zapewnienie im bezpiecznej i stymulującej przestrzeni do zabawy i rozwoju. Wierzymy, że nauczanie poprzez zabawę jest równie ważne, co zajęcia w sali, dlatego też zainicjowaliśmy projekt doposażenia placu zabaw w nowoczesne i bezpieczne urządzenia.

Pragniemy prosić Państwa o przekazanie 1,5% podatku na rzecz naszego przedszkola. Każdy gest wsparcia ma ogromne znaczenie i bezpośrednio przekłada się na radość i rozwój naszych podopiecznych. Przekazanie 1,5% podatku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Państwa, a jest możliwością realnego wsparcia naszych działań.

Aby ułatwić Państwu cały proces, poniżej znajdą Państwo link do formularza, który krok po kroku przeprowadzi przez całą procedurę:

https://fsmm.pl/14482/modernizacja_placu_zabaw

Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie odkrywać świat, rozwijać swoją wyobraźnię i czerpać z każdego dnia jak najwięcej radości.

Przedszkole nr 82 w Poznaniu