29 marzec, 2024

Oto efekty wspólnej pracy !!!
Chciałabym serdecznie podziękować za aktywny udział członków Rady Rodziców w inicjatywie sadzenia 45 sadzonek laurowiśni w naszym przedszkolnym ogródku.
Jestem przekonana, że laurowiśnie będą pięknie rosły, przynosząc korzyści nie tylko estetyczne, ale także ekologiczne.
Wasza obecność i wkład w to przedsięwzięcie sprawiły, że to środowe popołudnie było nie tylko produktywne, ale również bardzo miłe.
Działania takie jak te, nie tylko wzbogacają wygląd naszego ogródka, ale przede wszystkim budują silną i zaangażowaną społeczność wokół naszego przedszkola.
Chciałabym również poinformować, że w najbliższym czasie na terenie ogródka stanie także szklarnia, która aktualnie czeka na złożenie :)
Ponadto chciałabym podkreślić jak ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami - to dzięki niej tworzymy dla naszych podopiecznych przestrzeń pełną ciepła i wzajemnego szacunku :)
Raz jeszcze dziękuję za wsparcie i liczę na kolejne wspólne inicjatywy, które sprawią, że nasze przedszkole będzie jeszcze piękniejsze :)
W liczbach: