18 kwiecień, 2024

Zobaczcie jak przebiegały pierwsze prace w naszym przedszkolnym ogródku

Z dumą informuję, że prace w naszym przedszkolnym ogródku ruszyły pełną parą! Mamy na pokładzie małych, ale niezwykle zaangażowanych ogrodników, którzy już nie mogą się doczekać pierwszych plonów. Ale to nie koniec naszych ekscytujących wiadomości! Przyjęliśmy do naszego zielonego zakątka nowych mieszkańców - pszczoły murarki. Nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć kokony pszczół oraz materiały, z jakich został zbudowany domek dla tych niezwykłych stworzeń. Pamiętajcie, że każda roślina, każde zwierzę ma swoje miejsce w ekosystemie. Dzięki temu doświadczeniu, nasze dzieci uczą się szacunku do natury i zrozumienia jej złożoności.

Wspieraj nas w naszej zielonej misji i śledź nasze dalsze przygody. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie dzieci rozwijają swoją ciekawość i pasje, ucząc się jednocześnie, jak dbać o naszą planetę.

Ponadto chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich członków Rady Rodziców, którzy poświęcili swoją sobotę na złożenie naszej szklarni. Wasze zaangażowanie i determinacja są nieocenione. Ta szklarnia to nie tylko konstrukcja, to przede wszystkim miejsce, które niebawem stanie się zielonym sercem naszej społeczności. Dzięki waszemu trudowi, niebawem będzie tam rosło wiele zdrowych, pysznych warzyw, w tym nasze ulubione pomidory!

Szklarnia wkrótce stanie na swoim docelowym miejscu, a my już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak nasze pomidory zaczynają rosnąć. To wszystko dzięki wam, drodzy rodzice. Jestem wdzięczna za wasze zaangażowanie i pomoc.

Dziękuję Wam z całego serca za wasze poświęcenie i zaangażowanie. Razem tworzymy coś naprawdę wyjątkowego!