Odkryj Sercem Pisane Historie – Przedszkole z 1956 Roku!

Archiwum, 1956

Czy wiesz, że istnieje miejsce, gdzie dzieciństwo trwa bez zmian od ponad pół wieku? Nasze przedszkole to nie tylko budynek, to historia zakorzeniona w sercach mieszkańców. Przez ponad 65 lat byliśmy świadkami pierwszych kroków, słów i przyjaźni, które trwają do dziś.

Zbudowane w epoce pełnej nadziei i optymizmu, przedszkole to stało się drugim domem dla pokoleń dzieciaków, które dziś są już dorosłymi obywatelami, a nawet rodzicami swoich pociech.

Otoczone zielonym ogrodem, pełnym drzew i krzewów, przedszkole zachowało swój oryginalny urok i atmosferę, jednocześnie nieustannie wprowadzając nowoczesne metody nauczania i rozwoju.

Edukacja przez zabawę, która tu ma miejsce, opiera się na tradycji połączonej z innowacyjnością. Nasi doświadczeni nauczyciele z pasją przekazują wiedzę, inspirując dzieci do odkrywania świata przez zabawę, eksperymentowanie i twórcze myślenie.

Dbamy o to, aby nasze przedszkole było bezpieczną i przyjazną przestrzenią, gdzie każde dziecko może czuć się jak w domu.

Absolwenci wspominają swoje przedszkolne lata jako czas pełen ciepła, troski i niezapomnianych przygód. Niektórzy z nich dziś przyprowadzają tutaj swoje dzieci, tworząc piękną tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią na temat naszego przedszkola albo masz swoje wspomnienia z nim związane, podziel się nimi w zakładce kontakt! Twoje wspomnienia i reakcje pomogą nam zachować historię tego wyjątkowego miejsca dla przyszłych pokoleń.